Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemiz, https://astronotbob.com ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerde sizden toplayabileceğimiz bilgilerle ilgili olarak gizliliğinize saygı göstermek Astronot Bob’un politikasıdır.
Kişisel bilgileri yalnızca size bir hizmet sağlamak için gerçekten ihtiyacımız olduğunda isteriz. Bilginiz ve rızanızla, adil ve yasal yollarla topluyoruz. Ayrıca niçin topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.
Toplanan bilgileri yalnızca talep ettiğiniz hizmeti size sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Sakladığımız verileri, ticari olarak kabul edilebilir araçlar dahilinde koruyacağız, kayıp ve hırsızlığın yanı sıra yetkisiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya değiştirmeyi önlemek için.
Kanunen gerekli olmadıkça, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri herkese açık olarak veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.
Web sitemiz, tarafımızca işletilmeyen harici sitelere bağlantı verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığını ve ilgili gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.
İstediğiniz hizmetlerden bazılarını size sağlayamayacağımız anlayışıyla, kişisel bilgilerinize yönelik talebimizi reddetmekte özgürsünüz.
Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızın kabulü olarak kabul edilecektir. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl işlediğimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kullanım Şartları

Astronot Bob Hizmet Şartları

 1. Koşullar
  Https://astronotbob.com adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasa ve yönetmeliklere bağlı kalmayı ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, ilgili telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.
 2. Lisansı Kullan

Astronot Bob’un web sitesindeki materyallerin bir kopyasını (bilgi veya yazılım) yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu bir lisans verilmesidir, mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
Materyalleri herhangi bir ticari amaçla veya herhangi bir halka açık teşhir için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak;
Astronot Bob’un web sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürme veya tersine mühendislik uygulama;
materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli gösterimi kaldırmak; veya
materyalleri başka bir kişiye transfer etmek veya materyalleri başka herhangi bir sunucuya “yansıtmak”.

Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak feshedilecektir ve herhangi bir zamanda Astronot Bob tarafından feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizi sonlandırmanız veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elinizdeki tüm indirilmiş materyalleri ister elektronik ister basılı formatta imha etmelisiniz.

 1. Sorumluluk Reddi

Astronot Bob’un web sitesindeki materyaller ‘olduğu gibi’ sağlanır. Astronot Bob, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve burada zımni garantiler veya ticarete elverişlilik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve geçersiz kılar.
Ayrıca Astronot Bob, materyallerin kendi web sitesinde veya bu materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili olarak kullanımının doğruluğu, muhtemel sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

 1. Sınırlamalar
  Astronot Bob veya tedarikçileri, Astronot Bob’un web sitesindeki malzemelerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (veri veya kar kaybı veya iş kesintisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sorumlu olmayacaktır, Astronot Bob veya bir Astronot Bob yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bu tür bir hasar olasılığı bildirilmiş olsa bile. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerde sınırlamalara veya dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.
 2. Malzemelerin doğruluğu
  Astronot Bob’un web sitesinde görünen materyaller teknik, yazım hataları veya fotoğraf hataları içerebilir. Astronot Bob, web sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Astronot Bob, web sitesinde bulunan materyallerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak Astronot Bob, materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
 3. Bağlantılar
  Astronot Bob, web sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Astronot Bob tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.
 4. Değişiklikler
  Astronot Bob, web sitesi için bu hizmet şartlarını herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet şartlarının o zamanki güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.
 5. Geçerli Kanun
  Bu hüküm ve koşullar Türkiye yasalarına tabidir ve bu yasalara göre yorumlanır ve bu Eyalet veya konumdaki mahkemelerin münhasır yargı yetkisini geri alınamaz bir şekilde kabul edersiniz.